איך עושים שימוש נכון עם אינסטגרם סטורי?

אחד הכלים השימושיים והפופולאריים ביותר ברשת האינסטגרם היום הוא אינסטגרם סטורי. מדובר בפונקציה אשר בפועל לא היתה קיימת מההתחלה, ונלקחה בהעתקה מסנאפצ'ט, אך הפכה לכלי החזק ביותר של האינסטגרם היום.

הסטורי באינסטגרם מאפשר לכם לשתף את חיי היום יום שלכם בצורה אותנטית יותר, עם סיפורים קצרים אשר נמחקים לאחר 24 שעות, אלא אם כן תרצו לשמור אותם בהיילייט בחשבון האינסטגרם שלכם.

באמצעות הסטורי אתם יכולים להגיע אל חשיפה הרבה יותר רחבה, ולשתף רגעים הרבה יותר אותנטיים מחיי היום יום, ולא כמו תמונות הפוסט אשר מציגות מראה מושלם ומהוקצע יותר.

אז איך תוכלו לעשות שימוש נכון ויעיל בפונקציה של אינסטגרם סטורי? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

 

היו אותנטיים

אם אתם רוצים לקבל אינסטגרם סטורי נכון ומקצועי אשר יגדיל משמעותית את כמות העוקבים בעמוד שלכם ויאפשר לכם להגיע לחשיפה הרבה יותר רחבה והרבה יותר גדולה צרו סטורי אותנטי. הפכו את הסטורי שלכם למקור לשיתופים אותנטיים יותר מחיי היום יום שלכם, לא תמונות מהוקצעות ומרוטשות אלא חלקים שמלווים אתכם ביום יום.

בין אם זהו תחום העיסוק שלכם, בין אם מדובר בתחביבים, נושא שאתם מומחים בו ויכול לתת השראה לאחרים או כל דבר דומה. ככל שתעניקו ערך רב יותר בסטורי שלכם, כך תרחיבו משמעותית את מעגל העוקבים שלכם.

 

קחו השראה, אך אל תעתיקו

אם אתם רוצים להרחיב את האינסטגרם שלכם וליצור סטורי אשר יאפשר לכם ליצור קידום אינסטגרם אורגני ולהעלות את כמות העוקבים שלכם בצורה משמעותית בכל יום ויום מחדש, אל תעתיקו סטורי מאחרים. היו מקוריים. אתם יכולים לקחת השראה מחשבונות שאתם שואפים להיות כמותם, להסתכל על רעיונות, ללמוד, אך אל תצרו סטורי שהוא העתקה.

אם כל מי שיכנס אל החשבון שלכם יראה סטורי שדומה לאחרים, החשבון שלכם כבר לא יהיה ייחודי או מעניין מספיק, ואתם תאבדו כמות גדולה של עוקבים, ותפספסו עוקבים חדשים אשר לא ימצאו שום דבר מעניין בסטורי שלכם, משהו שלא ראו אצל אחרים.