בחירה חכמה של דיו או טונרים למדפסות שלכם

כל בעל מדפסת צריך שיהיה לו ספק אמין ויציב ממנו הוא ירכוש דיו או טונרים לעת מצוא. הסתמכות על ספק שכזה מהווה צעד חשוב לרכישה נבונה, שלא תתחרטו עליה. מה צריך לוודא שיש לו במלאי וכיצד, על סמך התנהלותו, ניתן להסיק לגבי טיב המוצרים שתרכשו בעתיד?

אפשרות לרכישת מוצרים תחליפיים – יתרון

מוצרי דיו או טונר מקוריים עולים כסף, והרבה. הדבר נכון במיוחד עבור 2 היצרניות הגדולות קאנון והייצ' פי. יחד עם זאת, רכישת מוצרים תחליפיים, דורשת מיומנות צרכנית. מומלץ להיכנס לאתרים הרשמיים של הייצ' פי וקאנון, לבדוק משקלים של מחסניות תקניות ולוודא מול המוכר בחנות שהוא מחזיק במשקלים דומים במוצרים התחליפיים. אל תתביישו לבקש ממנו למדוד לפני שהוא שולח לכם על מנת לוודא שנשלח לכם מוצר שאינו חסר ואינו צפוי להיות פגום.

החנות עוסקת במכירת מוצרים מתכלים בלבד? זה סימן טוב עבורכם

חנות כזו מייעדת את כל פועלה לתחום המוצרים המתכלים. מבחינתכם, זה פשוט מצוין. זה אומר שיש לה את כל המשאבים לטפל בכם במידה ומי מהמוצרים נמצא פגום. ברמה הכללית יותר, זה אומר שהסיכוי שיימצא מוצר פגום במשלוח שואף לאפס בשל היסודיות שניתנת ליישום בעבודה. החנות לא מוכרת מחשבים ולא עוסקת בחומרה שאינה דיו או טונרים, ולכן יש לה משאבים כמעט בלתי נדלים לבדוק שהמלאים שלה איכותיים ולהתבסס רק על יצרנים וספקים אמינים.

צעדים לבדיקה עבור איכות ההתקשרות בינכם לבין החנות

  • מענה אנושי מלא בכל שאלה על הדיו והטונר בשעות נוחות.
  • משלוחים לבית העסק, ולא רק לנקודת חלוקה מקרית של דואר ישראל.
  • מבצעים והנחות על רכישות מרובות.

אם החנות מתנהלת במודלים אלו, אתם יכולים להיות בטוחים שהשירות שלה ישמח אתכם ויגרום לכם לרצות להישאר אצלה לעוד שנים רבות של התקשרות פורייה. נושא זה חשוב מאד, מבחינתכם, כי דיו או טונר הוא מוצר שמחליפים לא מעט בעסק, במיוחד אם הוא מתבסס על נייר בפועלו היומיומי ולא רק על תכתובות באמייל. חנות שהדיו והטונרים שלה איכותיים והיא עצמה מספקת שירות אמין ונחמד תהווה עבורכם ספקית אידיאלית ומתבקשת.