בחירת דיו למדפסת נהריה או טונר למדפסת נהריה

מהם היתרונות של קניית דיו למדפסת נהריה של החברה המקורית? מהם היתרונות של קנייה מחברה חלופית? אלו שאלות נציג השירות יישאל אותך בבואך לקנות דיו או טונר?

בחירה של דיו למדפסת נהריה לא צריכה להיות משימה מורכבת ועם זאת, עלייך לדעת כי יש לך אפשרות להוזיל את עלויות ההדפסה שלך בעשרות אחוזים. לעומת קנייה בחנות הקרובה ביותר בלי לבדיקה מוקדמת, שיחת טלפון אחת ובירור מול נציג שירות, תגלה לך אלו מבצעים עומדים לרשותך ואיזה דיו או טונר חלופיים יכולים להתאים למדפסת שלך.

לקנות דיו למדפסת נהריה מהחברה המקורית

כל חברה המייצרת מדפסות, מייצרת גם דיו או טונר. אין זה משנה אם המדפסת שלך יוצרה על ידי חברת EPSON, LEXMARK או SAMSUNG, BROTHER ואחרות, כולן מייצרות דיו וטונר אותם ניתן לרכוש לאחר שזה שהגיע עם המדפסת נגמר.

היתרונות של רכישת דיו למדפסת נהריה לעסק ולבית דרך החברה המקורית היא הביטחון שיכול להיות לך בכך שבטוח שאלו מתאימים למדפסת ואיכות ההדפסה תהיה זהה גם לאחר אלפי הדפסות.

לקנות דיו או טונר למדפסת נהיה מחברה המייצרת מוצר תואם

כפי שהחברות המייצרות את המדפסות מציעות דיו וטונר, ישנן חברות אשר מתמחות בתחום ייצור דיו וטונר. המוצרים שאותם הם מייצרות נקראים "תואמים" כלומר הם מתאימים למדפסת המקורית. איכות ההדפסה במקרה זה יכול להיות מושלם בדיוק כמו זה של החברה היצרנית וזאת כל עוד מדובר בייצור איכותי.

לרכישת דיו למדפסת נהריה וטונר למדפסת מחברה תואמת יהיה לרוב יתרון במחיר. ברוב הפעמים דיו או טונר זה יהיה זול יותר והחיסכון יכול להגיע לעד 70% מעלויות ההדפסה. עם זאת, כדי להבטיח

3 השאלות שנציג השירות ישאל אותך

ישנם יתרונות להזמנת דיו למדפסת נהריה וטונר דרך הטלפון. בעת השיחה הנציג ירצה לדעת כמה נתונים וישאל אותך את השאלות הבאות:

  1. מהו סוג המדפסת שלך?

אפשר להפריד את סוגי המדפסות ללייזר והזרקת דיו. בחברות גדולות ועסקים שמשתמשים בהדפסות רבות ייתכנו גם מדפסות משוכללות. בכל קנייה של דיו למדפסת נהריה או טונר חשוב לדעת מה סוג המדפסת שלך והאם יש לך צורך בדיו או טונר.

  1. איזה דיו או טונר נדרשים לך?

שאלה חשובה שהנציג ישאל אותך הוא מה סוג המדפסת שלך. קל מאד לדעת מידע זה כיוון שהוא מופיע על המדפסת עצמה. אם אינך ליד המדפסת או שיש לך תכנון לבצע את ההזמנה לא מהבית, רצוי לרשום בצד או לצלם את המידע ולספק אותו לנציג השירות שיוכל להציע לך רק דיו או טונר למדפסת נהריה ולכל הארץ ובלבד שיתאים לך.

  1. מהי תדירות השימוש במדפסת?

ככל שהמדפסת שלך מדפיסה יותר עמודים מדי יום כך יהיה לך צורך בדיו או טונר שיספיקו לכמות הדפסות רבה יותר. היום, יש באפשרותך לרכוש דיו בכמות כפולה שיספיק להדפסות רבות ובדרך זו לחסוך ולהוזיל את עלות ההדפסה היחידה. מתוך המטרה לחסוך לך כסף, הנציג יבקש לדעת על השימוש במדפסת ובהתאם להציע לך דיו למדפסת נהריה לעסק ולבית בהתאם לצרכייך.

רכישת דיו או טונר למדפסת נהריה בקלות, בזול ובמשלוח עד אלייך

בכל הנוגע להזמנת דיו או טונר למדפסת נהריה, באפשרותך לבצע הזמנה בקלות, נוחות ולהוזיל את עלות ההדפסה עד ל-70%. חברתנו מציעה לך קנייה נוחה, בטוחה ונותנת אחריות שנתית לכל קנייה. לפרטים והזמנות, עלייך להשאיר פרטים באתר או להתקשר עוד היום: 072-3300918