דברים שכדאי לדעת על רכישת טונר למדפסת

טונר למדפסת הוא ללא ספק אחד המוצרים החשובים להסדרה עבור מדפסות לייזר. כיצד כדאי לבחור את הספק, אתם בוודאי שואלים? איך תדעו למצוא את החברה שלא תאכזב אתכם ותשלח טונר ממוחזר חסר עם חומר פג תוקף, אלא מוצר איכותי בכל תנאי, בין אם מקורי ובין אם לא? כאן תוכלו לדעת כיצד לעשות זאת.

פנו לשירות המשווק טונרים למדפסות לייזר באינטרנט

שירות אינטרנטי בשונה משירות פרונטלי עוסק רק בטונרים ובדיו. בהיעדר הוצאות שכירות ורכש חומרה ומחשבים, הוא משקיע את כל משאביו בתחזוקת קו מכירה איכותי של טונר למדפסת ודגמי מחסניות דיו. הקו כה איכותי עד כי הוא מבוסס על מעבדת בדיקה שדרכה עובר כל אייטם שמגיע מהיצרנים ומבחרות ההפצה. שבועות לפני שהוא עומד על המדפים לשם קנייה שלכם, הוא נבדק ונשלח חזרה למפיצים אם הוא פגום. המפיצים מעריכים חנויות שמונעות החזרות מלקוחות ודואגות שהן תתבצענה כבר בשלב קליטת המשלוחים. בשל הערכה זו הם מוכרים לחנות האינטרנטית את מוצרי ההדפסה בזול, מה שמאפשר לה לשווק אותם בתעריפים נמוכים ללא תחרות.

ודאו כי השירות כולל משלוח עד לכתובת שלכם

משלוח עד לכתובת שלכם יחסוך לכם בזמן טרחה להגעה לנקודת חלוקה ועמידה ממושכת בתורים. משלוח זה יגיע ליעדו בזמן ובכך ינגיש עבורכם מוצרי הדפסה בקלות רבה. השילוב בין רכישת מוצרי איכות לבין משלוח עד לבית חוסך לכם משאבים כלכליים בעשרות אחוזים בכל ענייני מוצרי ההדפסה.

שירות הדרכות על דיו וטונרים – יתרון

חברת טונר למדפסת ומוצרי דיו המספקת הדרכות הן לקניינים הבקיאים ברכש זה והן לאלו שלא היא המקום שהכי כדאי לקנות בו. שם, מתעדכנים תמיד על דגמים חדשים של טונר למדפסת, זוכים לרכוש ממוחזרים איכותיים שיחסכו משאבים לעומת המקוריים ונהנים מהזמנה קלה ופשוטה גם אם אינכם בקיאים בתחום המדפסות, בזכות נציגי הדרכה מיומנים.