דיו או טונר למדפסת אלעד

האם אפשר לאסוף באופן עצמאי הזמנה באינטרנט של דיו או טונר למדפסת אלעד? איך אפשר לקבל את הדיו או הטונר כמה שיותר מהר? מה עדיף להזמין – דיו תואם או מקורי? האם פער המחירים בין דיו תואם ומקורי מעיד על פער תואם באיכות המוצרים? על השאלות הללו, ועל עוד שאלות רבות של רוכשים, תמצאו תשובות במאמר הבא.

מחפשים דיו או טונר למדפסת אלעד? הגעתם אל המקום הנכון. אתר קומג'ט הינו אתר המכיל את כל מוצרי הדיו והטונרים המתאימים למדפסת שלכם ובעזרת האתר תוכלו לבצע רכישה של מוצרי הדיו להם אתם זקוקים בקלות ובנוחות רבה ללא כל בעיה.

האם אפשר להזמין דיו לאיסוף עצמי?

אתר קומג'ט מעמיד לרשות הלקוחות שלו אפשרויות משתלמות במיוחד, כאשר מדובר ברכישה של דיו או טונר למדפסת אלעד היא בהחלט אחד המקומות שאנו מציבים עליהם דגש! אחת מבין האפשרויות הללו הינה אפשרות של הזמנת הדיו ואיסוף עצמי של הדיו מהחברה לאחר ביצוע הרכישה. יחד עם זאת, קחו בחשבון כי האיסוף העצמי הינו ממשרדי החברה בראשון לציון, ולא מאלעד, ולכן אם אתם רוצים לחסוך מעצמכם זמן יקר ולא לבזבז זמן בכבישים לאיסוף המוצר, תוכלו למצוא אפשרויות משלוח רבות אשר יתאימו לכם.

אם אתם בכל מקרה מגיעים לאזור, אתם מוזמנים לבצע הזמנה ולבחור באופציית "איסוף עצמי" אשר תאפשר לכם לקחת את המוצר בעצמכם ולא לסמוך על הדואר או לחכות כמה ימים לשליח.

איך אפשר לקבל את הדיו כמה שיותר מהר?

אם אין באפשרותכם לאסוף את הדיו באופן עצמאי, אתר קומג'ט מעמיד לרשותכם עוד כמה אפשרויות למשלוח:

  • משלוח רגיל באחריות הלקוח – ללא עלות נוספת (קחו בחשבון כי בשל בעיות בדואר ישראל החברה לא מעניקה התחייבות לזמני אספקה).
  • משלוח בדואר רשום – בתוספת של 10 ₪ (קחו בחשבון כי בשל בעיות בדואר ישראל החברה לא מעניקה התחייבות לזמני אספקה).
  • משלוח באמצעות חברת שליחים עד הבית או עד בית העסק – בתוספת של 30 ₪ (המשלוח מבוצע על ידי חברת שליחים חיצונית עם התחייבות לספק את המוצר בתוך 72 שעות מרגע ההזמנה).

את הבחירה באחת מבין אופציות המשלוח הללו כדאי לבצע בהתאמה לצרכים שלכם. אם אתם זקוקים לדיו כמה שיותר מהר האופציה הטובה ביותר עבורכם הינה משלוח על ידי חברת שליחים, כך תקבלו את הדיו או הטונר שרכשתם במהירות רבה ובצורה בטוחה.

מה עדיף להזמין – דיו תואם או מקורי?

אתר קומג'ט מאפשר לכם לבצע הזמנה של דיו או טונר למדפסת אלעד משני סוגים:

  1. דיו או טונר מקורי – דיו או טונר אשר מיוצר על ידי היצרן המקורי של המדפסת, ובהתאמה מושלמת לדרישות המדפסת ולתנאי איכות מחמירים בהם מתחייב לעמוד היצרן.
  2. דיו או טונר תואם – דיו או טונר אשר מיוצר על ידי יצרן חיצוני שאינו קשור ליצרן המדפסת, אשר מיצר את הדיו או הטונר בהתאמה לדרישות המדפסת ותוך "חיקוי" של הדיו או הטונר המקורי.

ההבדל העיקרי, וההבדל אשר גורם להתלבטות הרבה ביותר בעת הרכישה, הינו ללא ספק המחיר. בין דיו או טונר למדפסת אלעד מקורי לבין תואם אתם יכולים למצוא פערי מחירים משמעותיים במיוחד. לכן, אם אתם מבצעים עבודות הדפסה רבות כדאי לכם לבחור בדיו או טונר תואם אשר יביא לכם חסכון משמעותי בהוצאות ההדפסה השנתיות.

אם יש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 1599-50-49-48 או באתר https://www.comjet.co.il/ ונשמח לסייע לכם. אם לא, אתם מוזמנים לבחור את הדיו המתאים לכם בקלות תוך שימוש במנוע החיפוש באתר ולסיים את ההזמנה הדרושה לכם בתוך דקות.