דיו או טונר למדפסת יהוד

מדוע לא כל חנות או אתר הזמנות, גם כאלו שאתם סבורים כי אתם מכירים – ראויים להזמנת דיו או טונר למדפסת? כיצד בודקים זאת, ומדוע בשונה ממוצרי הדפסה קבועים, המוצרים המתכלים כמו דיו וטונר צריכים להיבחן באופן קפדני במיוחד? מהן ההשלכות של רכישת מוצרי הדפסה מתכלים בינוניים ולא הכי טובים? כיצד ניתן מראש להימנע מטעות שכזו?

כפי שנרמז כאן בפתיחה, קניית דיו או טונר אינה כמו קניית מגש-הדפסה חדש שנשבר או פלסטיק לכיסוי המדפסת. המוצרים הללו הם מוצרים קבועים, הדורשים החלפה בקודמיהם ותו לא. לעומתם, הדיו והטונר אחראיים באופן ישיר להדפסה שלכם. אם הם לא ברמה גבוהה, לא רק שההדפסות לא יצאו ברמה הנדרשת, אתם מעמידים את המדפסת שלכם בפני סיכון: לכלוך פנימי עקב נזילת דיו או זליגת אבקה מהטונר, ייבוש המדפסת עקב חומרי הדפסה שניגרו והתייבשו בתוכה, ואולי אף הוצאת המדפסת מכלל יכולת לתקנה. עבור לא מעט מלקוחותינו המזמינים דיו או טונר למדפסת יהוד משמשת כמקום מגורים ועבודה, ולא בכדי: הם הבינו כמה חשוב לבחון ולברר היטב ממי מזמינים.

הדיו והטונר שלנו נבדקים במסמרות: אם יש מוצר שהתעורר חשד לגביו הוא לא יימכר!

אנו מבצעים בדיקות פנימיות אצלנו ברמת המוצר: כל מחסנית דיו או טונר נבדקים, ולא נשלחים למדפים על אוטומט. אם ארזנו מוצר עבורכם, היו בטוחים שזה מוצר שעבר בדיקה, ונמצא תקין על פי 2 אמות מידה: זהו מוצר 100% מלא גם אם הוא תואם (למי שלא יודע, הבעיה עם דיו או טונר תואם היא שיש ספקות לגבי היקף תכולתו, שהרבה פעמים קטן מהיקף התכולה של מקבילו המקורי), ועם איכות חומר תקינה, לא יבשה מדי ולא דלילה מדי. במשלוחי דיו או טונר למדפסת יהוד היא אחת מהערים היותר עמוסות שלנו: השמועה כבר מזמן התפשטה בעיר אודות האתר שלנו, שמספק מוצרים תואמים ואיכותיים כמו מקוריים!

כיצד ניתן להימנע מטעות בה רוכשים מוצרי דיו או טונר בינוניים?

אנו מניחים שכבר הבנתם מה המשמעות של מוצר בינוני, ואלו נזקים הוא יכול לחולל הן להדפסות והן למדפסת גופא. הצעד המניעתי הכי יעיל שאנו יכולים לספק לכם הוא לדחות סיפוקים, לא לפעול על פי האינסטנט: הכי קל – למצוא חנות באזור התעשייתי בו אתם עובדים, או מעבר לבית שלכם, ולייבא דיו או טונר ללא בדיקה, ומבלי שאתם יודעים מה טיבו. לכן, צאו מנקודת הנחה שגם אם אתם יודעים מי זה המוכר, לא תדעו מה איכות הדיו או הטונר שלו בלי ששאלתם. גם אם שאלתם והוא ענה בגמגום או לא ענה באופן חד משמעי, אין זה מספיק בטיחותי ואמין בכדי שתזינו את המדפסת שלכם במוצרים אלה. עבור רבים מהמזמינים אצלנו דיו או טונר למדפסת יהוד היא עיר עבודתם ומגוריהם. מומלץ מאד ללכת בעקבותיהם, ולהזמין מהאתר שלנו, שלוקח ברצינות כל ראש דיו וכל טונר שנמצא במחסניו.

תמחור ההזמנות – כלכלי. עסק ממוצע חוסך 70% מעלויות הדפסתו ללא התייעלות!

מדוע זה קורה, ולמה דווקא אצלנו? משום שבנוסף להיותנו מקצועיים בתחום בקרת איכות המוצרים, אנו נהנים מקשרי ספקים מצוינים. הספקים, שהם יצרני הדיו או הטונר, או היבואנים שלהם, מוכרים לנו את מוצרי ההדפסה במחירים סיטונאיים נמוכים. זה מאפשר לנו לשווק זאת עבורכם באופן מיטיב.

במשלוחי דיו או טונר למדפסת יהוד היא חלק מקו המשלוחים של חברת "קומג'ט"

קומג'ט שולחת את הדיו או הטונר שלכם בדואר ישראל ישירות לכתובת האספקה שלכם. בקומג'ט – המשלוחים הם לגמרי בחינם, מה שהופך את הזמנת המוצרים למשתלמת מכל הבחינות: איכות מוצרים, תמחור מוצרים ונגישות למשלוחים!

הזמנת דיו או טונר למדפסת יהוד והסביבה? קומג'ט לשירותכם. בחרו את המוצר ישירות באתר והזמינו כעת או צרו קשר ב- 1599-50-49-48!