דיו למדפסת נצרת או טונר למדפסת נצרת – תואם או מקורי?

לאלו חברות יש ראשי דיו תואמים? האם תמיד זה משתלם יותר לרכוש ראש דיו תואם מאשר מקורי? כיצד באפשרותך להבטיח רכישה בטוחה של דיו למדפסת נצרת? האם חובה לצאת מהבית כדי לרכוש טונר למדפסת נצרת?

כמעט בכל בית ומשרד יש היום מדפסת. העלות הנמוכה של המכשיר עצמו והזמינות שלו, הפכה את הפעולה לפשוטה ונוחה. אחת הסיבות לכך שהעלויות של המכשירים ירדו היא הדיו הנמכר איתם שמספיק לכמות מעטה יחסית של דפים. לאחר סיום הדיו, יהיה עלייך למצוא דיו למדפסת נצרת או טונר בעלויות משתלמות עבורך.

עבור אלו חברות מיוצרים ראשי דיו תואמים

ראשי דיו תואמים אלו ראשי דיו אשר אינם מיוצרים על ידי החברה שייצרה את המדפסת אך הם מתאימים לה. מבחינת האיכות, כאשר הם טובים (כלומר החברה המייצרת אמינה), תוצאות ההדפסה זהות. פעמים רבות, רכישת של טונר או דיו למדפסת נצרת מחברה מקבילה שאינה המקורית, תהיה זולה יותר מזו של החברה המקורית.

מבחינת סוג החברות, לרוב החברות ולרוב הדגמים אפשר למצוא דיו או טונר למדפסת נצרת תואמים. בין היתר אפשר למצוא פתרונות למדפסות SAMSUNG, HP, EPSON, BROTHER, LEXMARK ואחרות. כאן חשוב לזכור כי בעת ההזמנה עלייך לספק את דגם המדפסת.

לא תמיד רכישת דיו למדפסת נצרת תואם תהיה זולה יותר מהמקורי

אף על פי שלרוב, רכישה של דיו למדפסת נצרת מחברה תואמת יהיה זול יותר מהמקורי, לא תמיד זה המצב. פעמים רבות ישנם מבצעים המספקים דווקא את הדיו המקורי במחיר מוזל. כדי לדעת האם הרכישה שלך משתלמת או לא, עלייך לבקש לדעת שני פרטים: עלות הדיו וכמות העמודים אותם הוא יוכל להדפיס.

לאחר שיש בידייך את שני הנתונים ניתן לבצע חילוק ולדעת כמה בדיוק עולה הדפסה של כל עמוד. לעתים המבצעים יהיו משתלמים ולעתים הדיו התואם יהיה משתלם יותר. בדיקה יסודית של טונר למדפסת נצרת ודיו יכולה לחסוך לך עד 70% מעלויות ההדפסה.

להבטיח רכישה בטוחה של דיו או טונר למדפסת נצרת

המטרה שלך צריכה להיות רכישה של דיו או טונר המתאימים למדפסת שלך, לצרכייך, במחיר משתלם וללא דאגות לאיכות ההדפסה. חברה כמו ראשי דיו למדפסת נותנת שירות עם אחריות שנתית לכל רכישה וזאת כדי להבטיח לך רכישה בטוחה.

כמו כן, עומד לרשותך צוות מקצועי אשר התפקיד שלו הוא לייעץ לך, לבחון מהם הצרכים שלך ולהציע את הרכישה המשתלמת ביותר עבורך, בין אם הרכישה היא של טונר או של דיו למדפסת נצרת.

אין כל צורך לצאת מהבית כדי לרכוש דיו או טונר

רכישת טונר למדפסת נצרת ודיו יכולה להיות פשוטה וכל שנדרש לך הוא שיחת טלפון אחת. לאחר הרכישה המוצר יישלח אלייך אל הכתובת הנוחה ביותר עבורך, לבית או לעסק.

נשמח לעמוד לרשותך

אנו, בחברת ראשי דיו למדפסת שמחים לעמוד לרשותך דרך טופס יצירת הקשר באתר ובטלפון. אנו מאמינים כי היחס האישי משמעותי לכל קנייה והוא הדרך לאפשר לך לקנות בדיוק את המוצר הנדרש לך. יחד, נברר על צרכי ההדפסה שלך ונציע את האפשרויות הטובות ביותר בין אם ברצונך לרכוש דיו או טונר למדפסת נצרת.

החברה מציעה לך לחסוך בעד 70% מעלויות ההדפסה, לקבל אחריות לשנה שלמה ומשלוח לכתובת הנוחה ביותר עבורך. יש לך צורך לקנות דיו למדפסת נצרת או טונר? זה הזמן להשאיר את פרטייך באתר או להתקשר אלינו במספר 072-3300918 ונשמח לעמוד לרשותך.