דיו למדפסת – ראש דיו מקורי תואם או מילוי

נגמר לכם הדיו? איך לבחור ראש דיו למדפסת? ייעוץ והדרכה בנושא ראש דיו מקורי תואם או מילוי. דיו למדפסת במחיר משתלם אצלינו באייבורי היכנסו לאתר ותהנו ממבצעים חמים

איך נבחר דיו למדפסת?

קיימים הרבה יצרנים של מדפסות, ראשי דיו למדפסת ויצרני מיכלי דיו. דיו למדפסת הינו המרכיב הדומיננטי בעלות ההוצאה. מדפסות חדשות מגיעות עם דיו בכמות קטנה בראשי הדיו אשר נגמרת די מהר. חשוב מאוד לבדוק עלויות וכמויות לפני רכישת מדפסת, ואם כבר ברשותכם מדפסת לבחון אפשרויות של דיו חליפי או אפשרות מילוי דיו. במאמר זה נלמד מה חשוב לדעת לפני שרוכשים מדפסת? ואיך ניתן להוזיל עלות דיו למדפסת שנמצאת ברשותנו?

מה חשוב לדעת לפני רכישת מדפסת?

ראשית חשוב לרכוש מדפסת אמינה וחסכונית, של יצרן מוכר ובעל מוניטין בשוק המדפסות.כאשר אנו עומדים בפני קניית מדפסת, לדעת מראש מה השימוש שלנו במדפסת? מה תהיה איכות ההדפסה? לאיזו מטרה אנו צריכים את המדפסת? מה יהיו העלויות הנוספות בתפעול המדפסת? קיימות מדפסות עם גדלים שונים של ראשי דיו. ככל שראש הדיו יהיה גדול יותר, הוא יהיה יקר יותר. תהיה בו כמות דיו גדולה אשר תספיק ליותר הדפסות. אך לא בהכרח שאתם זקוקים לכמות דיו כזו, דיו שלא יהיה בשימוש יתייבש וייזרק. במידה וכמות הדפסת הדפים בחודש היא עד כ 100 דפים, לא כדאי לרכוש מיכל דיו גדול. ראש הדיו יתייבש אם לא ייעשה בו שימוש.

טיפים להוזלת עלות דיו למדפסת

לפני רכישת דיו למדפסת, כאשר יש כבר ברשותנו מדפסת, כדאי לדעת איזה סוג של דיו למדפסת מתאים למדפסת שלנו? מה מספר הדגם? מה דגם המדפסת שברשותנו? חשוב מאוד לרכוש דיו תואם למדפסת אחרת עלולים לפגוע במדפסת ובתפקודה. לכל יצרן מדפסות ישנו דיו למדפסת שהוא מייצר. דיו מקורי יהיה יקר יותר, אבל גם איכותי יותר. קיימות אפשרויות לרכישת דיו חילופי אשר גם עשוי להתאים. ייתכן ואיכות ההדפסה תהיה פחות טובה, אך זו דרך להוזיל עלויות דיו למדפסת. לרוב אם שימוש המדפסת הינה להדפסת טקסטים, ניתן בהחלט להשתמש בדיו חילופי. רצוי להיעזר באיש מכירות אשר מבין בנושא וייעץ לנו בהתאם לגודל מיכל הדיו, הכמויות, האם ספק הדיו אמין? ובעל מוניטין בשוק המדפסות? כמו כן ייתכן שדיו חליפי לא יתאים למדפסת אשר ברשותכם. לכן חשוב לבדוק ולבחון לעומק את כל הנקודות הנ"ל לפני ביצוע הרכישה.