דיו למדפסת BROTHER: 3 צבעים ושחור במחיר מבצע

אם יש לכם מכשיר משולב של BROTHER והדיו נגמר, אל תמהרו ללכת לחנו הראשונה שאתם רואים ברחוב. המחיר היקר אינו מורה על איכות. ברוב המקרים הוא מצביע על הסכמי יבוא יקרים להם החנות הזו כפופה. בואו לרכוש דיו או טונר למדפסת  BROTHER מחנות אינטרנטית בעלת שם, שקיבלה זיכיון לייבא ראשי דיו למדפסת BROTHER במחירים ידידותיים באמת שיחסכו לכם 70% מהוצאות ההדפסה שלכם.

גרסה מקורית או תחליפית

ניתן לרכוש דיו למדפסת BROTHER בתצורתה המקורית, מטעם חברת BROTHER, או במתכונת תחליפית מתוצרתן של חברות יצרן פרטיות. חשוב להתייעץ עם נציגי החנות בטרם קבלת ההחלטה. היא תלויה בעיקר בתקציב שלכם. למי שיש תקציב בלתי מוגבל בהוצאות הדיו שלו – עדיף לרכוש מקורי. אחרת, ניתן לרכוש תחליפי במחיר נמוך יותר, תוך היוועצות עם חנות המוצרים המתכלים שתנווט אתכם למוצר המתאים לכם ביותר מבחינת תמחור ואיכות.

פירמות דיו נוספות

ניתן לרכוש כאן גם דיו למדפסת HP וכן מחסניות דיו למדפסת CANON. בכל המקרים, הרכישה תתבצע באמצעות 3 צבעים, כחול (Cyan), אדום (Magenta) וצהוב (Yellow) ומחסנית אחת שחורה. תצורת הגשת דיו זאת מקובלת על כל היצרניות שהחלו להיפטר מהמודל הדו ראשי כפי שהיה ב- HP לפני כ- 2 עשורים. מודל העבודה עם 4 ראשים מאפשר לכם לאחסן אותם טוב יותר בהובלה ובהעברה של המדפסת ממקום למקום בלי שתישקף סכנת ייבוש או הוצאת מחסניות הדיו מכלל פעולה.

יתרונות הרכישה מהחנות האינטרנטית

רק מוצרי איכות, רק מוצרים עמידים לטווח ארוך בלי צורך לגשת להחליף בקרוב, רק מוצרים שנבדקו בקפידה, רק מוצרים מוכחים שראויים לשימוש לקוחות ביתיים ומשרדיים לפרקי זמן ארוכים. כמו כן, החנות מוציאה משלוחים עד לבית הלקוח או משרדו, ללא נסיעה לכתובת אחרת לאסוף את המשלוח. יתרון נוסף בחנות האינטרנטית הוא במבחר הגדול. אם בחודש הבא לא תבקשו לקנות יותר ראש דיו למדפסת BROTHER מקורי, תוכלו לבחור תחליפי ולמצוא את פירמת הייתור המתאימה לכם ביותר במחיר ובאיכות. המבחר הגדול מאפשר ללקוחות להטמיע במדפסת שלהם את מה שהכי טוב בשבילה וגם את מה שהכי זול בשבילם. כך, אתם מבטיחים לעצמכם דיו איכותי ונגיש.