דיו למדפסת CANON מחנות מקוונת מובילה: שירות, איכות ומחיר אטרקטיבי

אם גם אתם מעוניינים להבטיח כי דיו למדפסת CANON שאתם רוכשים יהיה איכותי, חסר פשרות, בטוח לשימוש ועם זאת – זול במחיר שלו, מוטב לרכוש את המוצר מחנות אינטרנטית. בשונה מחנות פרונטלית היא בעלת משאבי בדיקה שמתועלים לבחינת כל מחסנית דיו באשר היא. בנוסף, דיו למדפסת נבחר אצלה רק מטעם הספקים הטובים ביותר, שהוכיחו את עצמם באיכות בעבר. ראשי דיו של CANON נמכרים במחיר זול הודות להסכמי יבוא זולים ונוחים שניתנו לחנות ממיטב הספקים לאות הערכה ובשל כך שנין לסמוך על קברניטי החברה בניהול מוצלח של קו המכירה.

שירות מעל לכל

אנו משרתים כל לקוח באופן יסודי, מעניקים לו יעוץ באופן חסר פשרות לגבי רכישת דיו למדפסת CANON מקורי או תחליפי, ואם הוחלט ללכת על תחליפי, אנו גם נייעץ לאיזו חברה הכי כדאי ללכת. בנוסף, השירות שלנו מתבטא במשלוחים עד כתובת הלקוח, ללא צורך ללכת למשרד הדואר או למרכזי חלוקה כאלו ואחרים, ללא הודעת דואר רשום וללא משלוח אס אם אס. השליח פשוט יגיע לכתובת שלכם ימים ספורים מביצוע המשלוח באינטרנט.

מוצרי איכות בלבד

כפי שכבר ציינו – כל מוצר נבדק ונבחן כאן בקפידה רבה. המשלוח ללקוח ייעשה רק לאחר שכל ראשי דיו אשר הזמין נבדקו מכל זווית ואושרו כמוצרים 100% תקינים, עם דיו מלא וחדש וטונר מוכן לשימוש כשהוא FRESH. כל מוצר אחר שייחשד כפחוּת איכות או כתקול יישלח חזרה לספק, ולא תצטרכו לפגוש בו, כלשכן להתנסות בו.

מחירים זולים – אטרקטיביים ביותר

הודות להסכמי היבוא עליהם אנו חתומים, אנו יכולים למכור כל מחסנית דיו למדפסת, כולל של יצרנית מקורית כמו דיו למדפסת CANON במחירים חסרי תקדים. בכך, מתאפשר לכם לחסוך 70% מעלויות ההדפסה שלכם וליהנות ממוצרי איכות נוחים מאד להפקת פלטים.

זמינות מלאה – אין מצבים בהם חסר מוצר

הזמנתם דיו למדפסת? הוא בדרך אליכם. תוכלו לראות כי הממשק שלנו כמעט לא מצביע על מוצר מהקטלוג כאיני (שאין אותו), למעט במקרים בהם הוא יצא מהמגוון והוחלף במוצר אחר. לכן, הטוב ביותר הוא להצטייד בדגם המדפסת, ואז, במקרה כזה, נוכל לדעת מהו דגם הדיו החדש שאתם זקוקים לו להדפסה.