החלפת מסך למחשב נייד ביעילות ובקלות

במאמר זה נספק לכם את המידע על החלפת מסך למחשב נייד. השירות נגיש יותר דווקא בימים קשים אלה, משום שמחשבים חדשים למכירה אינם מאד קלים לאיתור בתקופה של קושי מסחרי. לכן, אם נשבר לכם מסך המחשב, ההחלטה לתקן אותו בשירות ייעודי תהיה הנכונה הפעם. ניתן לתקן גם כל רכיב אחר שספג מכה או נשבר.

החלפת מסך למחשב נייד – שירות ייעודי לכל המחשבים

אנו עוסקים במשימת החלפת מסך למחשב נייד עבור כל סוגי המחשבים, החל ממחשבי PC ממגוון חברות חומרה (אסוס, דל, הייצ' פי, וכד') ועד למחשבי MAC מבית היוצר של APPLE. אנו מטפלים במקבוקים ובמחשבים נוספים של אפל לצד החלפת מסך למחשב נייד שהוא PC.

החלפת תושבות ופרזול

בחנות זו מחזיקים בסט חלקי חילוף גדול עבור כל סוגי המחשבים. אם נשברה לכם גם תושבת המסך או שהמקלדת מכילה מקשים תקולים שיצאו מכלל פעולה, ניתן ליישם עבורכם תיקונים והחלפות לרכיבי החומרה הללו. אנו מטפלים ברכיבי החומרה עלינו בצורה מדויקת על פי דגם המחשב שהוגש.

החלפת רכיבי חומרה לאחסון ומידע

בנוסף לשירות החלפת מסך למחשב נייד, אנו מספקים גם החלפת חומרה, מהארד דיסקים ועד סלוטים של זכרון. ניתן לשדרג את המחשב ולבחור יותר מרכיבים אלו וכן להתקין מעבד חדש, ואפילו להחליף את לוח האם. ניתן ליישם עבורכם פה שירות תיקונים שיוביל ליצירת מחשב עם ביצועים שונים לחלוטין ממה שהכרתם: מהירים, יציבים, לא נתקעים ונוחים לשימוש.

כללים לבחירת שירותי תיקון

  1. כשאתם צריכים לתקן מוצר של אפל, ממקבוק ועד מחשבים זעירים יותר של פירמה זו, אל תפנו לחנות שמצהירה שהיא עוסקת ב- PC בלבד, כי לא התקבלה שם הכשרה מתאימה ומדובר בעבודה מורכבת ביותר שנדיר לחוות במחשבים של מערכות הפעלה מייקרוסופטיות.
  2. ודאו טלפונית או במייל שהמוצר קיים במלאי. אל תמהרו לגשת אם החלק חסר. במידה והוא חסר, ניתן להשאיר הודעה בחברה שיתקשרו אליכם מרגע שיהיה חדש במלאי והוא יותקן במחשב שלכם.
  3. מומלץ לגשת לשירות החלפת מסך למחשב נייד, כוננים קשיחים, זכרונות, חלקי פרזול וכל רכיב אחר רק בחברה מומלצת שרבים לפניכם פנו אליה.