המדריך המלא לבחירת מעצבת אתרים באינטרנט

מעצבת אתרים באינטרנט היא אשת מקצוע ראשונה במעלה, אשר מאד חשוב לעבוד יחד עמה. חברות קידום אתרים ובניית אתרים עשויות להחזיק גם צוות גרפי, אבל בשל המצב הלא פשוט בענף המחשוב בכלל, יש התייעלויות וסגירות מחלקות. לכם, כלקוחות, אף אחד לא יגיד את זה. המנכ"ל ונציגיו יציגו את התמונה כוורודה ואפילו יודיעו לכם שיש מחלקת עיצוב בחברה, עם הצגת תוצרים. אבל בחינה פשוטה שלכם בזווית העין יכולה להראות בנקל שברוב המקרים התבניות הללו יהיו לא עשירות במיוחד, יתבססו על מונוטוניות סביב הצבע הלבן ולכן לא ירגשו את הקהלים שלכם. אם תתנו למעצבת גישה לאתר הוורדפרס או הוויקס שלכם, או לאתר שפתחתם בשרת של חברה פרטית, היא תוכל לעשות מהאתר שלכם פלטפורמה שלא אתם ולא האורחים הקבועים הכירו, מה שימשוך לא מעט קהל של אורחים חדשים.

בחרו מעצבת אתרים שיש לה ריבוי עבודות שאתה חלקן או רובן אהבתם

כאן, אין שאלה של "המלצות", "מה מקובל" וכד'. אתם בעלי האתר, ולכן מאד חשוב שתסתכלו על מה שמוצג לכם ותבחנו את הדברים על בסיס העיצוב והדקורציה של האתר. עליכם לחשוב האם זה מתאים לאתר שלכם, בנושא עליו אתם מדברים. לדוגמה, אם זה אתר גלישת גלים ולאשת מקצוע כמו מעצבת אתרים יש רק עיצוב אתרים בנוסחים מדבריים, זה עשוי לא להתאים. מעצבת אתרים מקצועית צריכה להציג ריבוי דוגמאות ולהעשיר אתכם בתבניות CSS (נוסח כללי לצבעים וצורות של פונטים באתר) אטרקטיביות.

בחרו אשת מקצוע שתסייע לכם לאפיין את העיצוב באתר

אפיון האתר מורכב גם מ- CSS, כפי שהסברנו – אצוות הפונטים בכותרות ובטקסטים באתר. כמו כן, האפיון מורכב משילוב נכון של תמונות ורקעים (Backgrounds). מעצבת אתרים שהיא אשת מקצוע יסודית תסייע לכם לגבש אפיון אתרים שמתאים לכם, ולאחר מכן לעמול על עיצוב אתרים בהתאם לכך. מעצבת אתרים מקצועית תבצע את הפעולות הללו ביסודיות ובהתאם למה שמתאים לסוג האתר שלכם וכמובן לרצונות שלכם.

בחרו באשת מקצוע יעילה שתוכל להטמיע במהרה את השינויים באתר

כאן, מאד חשוב להתבונן על המלצות ולוודא שמדובר באשת מקצוע יעילה ומהירה, שמצליחה להשתלט על תבניות אתרים רבות מוורדפרס ועד וויקס, משרתים פרטיים ועד לפלטפורמות ידועות למעטים. מאד חשוב שתהיה זו מעצבת אתרים שלא רק תתכנן ותגבש אלא גם תבצע ותציג מהר את השינויים באתרים שלכם.