טונר למדפסת אור יהודה או דיו למדפסת אור יהודה – העיקר לבצע קנייה חכמה

מה משפיע על המחיר של ראש הדיו והטונר? האם יש צורך לצאת מהבית כדי לקנות דיו או טונר למדפסת אור יהודה? כיצד ניתן להבטיח קנייה חכמה של הדיו והטונר?

קניית דיו או טונר למדפסת אור יהודה לא צריכה להיות משימה מורכבת או מסובכת. עם זאת, עלייך לדעת כי לכל מדפסת יש את המוצרים המקוריים המיוצרים על ידה וישנם מוצרים חלופיים, תואמים, אשר יכולים לתת תוצאת הדפסה זהה ופעמים רבות במחיר משתלם הרבה יותר. המטרה שלך בקניית טונר או דיו למדפסת אור יהודה צריכה להיות הוזלת המחירים וקנייה באחריות מלאה שתבטיח לך שהמוצר עליו שילמת אכן יעשה את העבודה הנדרשת.

מה משפיע על מחירו של דיו או טונר למדפסת אור יהודה?

  • החברה המייצרת – החברה אשר מייצרת את הדיו או הטונר יכולה להשפיע על המחיר שלו. את ההפרדה של המוצרים אפשר לעשות בין אלו שמיוצרים על ידי החברה המקורית לבין אלו שמיוצרים על ידי חברה תואמת. למשל, לכל מדפסת BROTHER או LEXMARK ישנם ראשי דיו וטונרים שהיא מייצרת וישנם כאלו שמיוצרים באופן זהה ונותנים את אותה איכות הדפסה. המחיר של דיו למדפסת או יהודה או טונר יכול להיות מושפע גם משם החברה היצרנית.
  • כמות המילוי – כל ראש דיו וכל קפסולת טונר מלאים בכמות שונה. החברות יודעות לחשב פחות או יותר כמה עמודים יודפסו מכל דיו וטונר ויכולות לציין זאת על המוצר. חשוב לציין כי מדובר בהערכה המבוססת על הדפסת 5% מהעמוד. ככל שיש יותר מילוי, כך העלות של יחידת טונר או ידו למדפסת אור יהודה יהיו יקרים יותר, אך עלות ההדפסה היחידה לרוב תהיה זולה יותר.
  • מבצעים – מרכיב נוסף שיכול להשפיע על המחיר של הדיו או הטונר הוא מבצע. בכל יצירת קשר עם החברה מומלץ לשמוע אם ישנם מבצעים על דיו למדפסת אור יהודה וטונר. עם זאת, יש לבדוק תמיד את פרטי המבצע ולבדוק כי ההדפסה היחידה אכן זולה ועונה על הציפיות שלך.

אין צורך לצאת מהבית כדי לקנות טונר או דיו למדפסת אור יהודה

כדי לקנות דיו או טונר למדפסת אור יהודה אין כל צורך לצאת מהבית. באפשרותך ליצור קשר עם החברה בטלפון או בטופס יצירת הקשר, לבחור יחדיו את המוצר הנכון לך ביותר ולאחר מכן הוא יישלח אלייך לכתובת הנוחה לך.

בדרך זו יש באפשרותך ליהנות מקנייה נוחה, הוזלה משמעותית של מחירי ההדפסה וידיעה כי ביצעת את הקנייה הטובה ביותר עבורך. התפקיד של נציג השירות שיענה לך הוא לתת מידע על כל מוצר, לבחון יחד איתך איזה דיו או טונר למדפסת אור יהודה יהיה המשתלם ביותר וזאת בהתחשב בשימוש המדפסת ובסופו של דבר הוא ידאג שהמוצר יגיע עד אלייך.

להבטיח קנייה חכמה של דיו או טונר למדפסת אור יהודה

חברתנו מודעת לעובדה כי היום ישנן חברות שונות המייצרות מדפסות וראשי דיו וטונרים. החברות התואמות יכולות להישמע לך כסיכון ובדיוק זו הסיבה שהחברה מבצעת בדיקות מקדימות ובוחנת את האיכות של המוצרים הנמכרים על ידה. כדי להבטיח לך קניית דיו או טונר למדפסת אור יהודה ובכל מקום אחר בארץ, בראש שקט, החברה מעניקה אחריות שנתית מלאה לכל קנייה.

הדרך הטובה ביותר להבטיח לעצמך קנייה בטוחה של טונר או דיו למדפסת אור יהודה היא יצירת קשר : 072-3300918.