טיפים לצרכנות נבונה בתחום המוצרים המתכלים למדפסות

אחד הנושאים החשובים במשרד הוא בחירת המוצרים המתכלים, דיו וטונרים. ברור שהכי בטוח עבורכם הוא לבחור חנות מזדמנת ולרכוש ממנה רק מוצרים מקוריים של זירוקס, HP וקאנון. זה יחסוך לכם קלקולים ויבטיח שאספקת חומר ההדפסה תהיה איכותית, אבל זה גם מאד יקר. המחיר הגבוה עשוי להיות לא כלכלי אם מדובר בבית עסק שמדפיס באופן שוטף. מהו הפתרון?

רכישת דיו או טונר תחליפי על בסיס בדיקה יסודית ומעמיקה

דיו או טונר תחליפיים חותכים עשרות אחוזים במחיר והופכים את צרכנות מוצרי ההדפסה לזולה באופן מעשי. האם אתם מסתכנים באובדן איכות? כן. האם אתם עלולים להסתכן במוצרים עם חומר בלתי תקין? ייתכן. הצעדים למניעת התרחישים הללו מאד פשוטים לביצוע. ראשית כל, יש להיכנס לאתרי האינטרנט של המשווקים המקוריים, הייצ' פי ישראל עבור HP , קראט אלקטרוניקה עבור קאנון, וכד'. באתרים הללו ישנו פירוט מדויק של מבנה המחסנית או הטונר שלכם, החל משם הדגם ועד למשקל המלא של דגם חדש. לא מצאתם נתון זה באתרי המשווקים? גשו לאתרים המקוריים של הייצ' פי וקאנון באנגלית וחפשו אחר נתון זה. בעקבות כך, תוכלו ליצור קשר עם חנות דיו וטונרים ולברר מהו המשקל של המוצרים התחליפיים.

כך תוכלו להבטיח אספקת שרשרת מוצרים איכותית ללא תקלות

חנות שעוסקת אך ורק במכירת טונר או דיו, ללא מחשבים, מדפסות וחומרה מספקת עבורכם יתרון משמעותי. אם היא מייעדת את עצמה רק למוצרים מתכלים, ישנו סיכוי רב שהיא מחזיקה מעבדה טובה יותר מהממוצע, עושה בדיקות איכותיות יותר מהנדרש ועובדת עם ספקים יסודיים יותר מבדרך כלל. כזו חנות אתם צריכים כספקית מוצרים מתכלים על מנת להבטיח אספקה של משלוחים תקינים בלבד, ללא השחתת זמן על החזרות.

ערוצי התקשורת עם החנות שהופכים את הרכישה בה לאטרקטיבית

משלוח עד לכתובת שלכם, ללא צורך באיסוף ממוקד ייעודי של דואר ישראל, מבצעים והנחות על רכישות מרובות, מחירים נמוכים על רוב תכולת הדיו או הטונרים הודות לקשרי יבוא טובים מול הספקים והיצרנים, ועוד. חנות כזו צפויה לספק לכם תמיכה איכותית בכל הנושא של מוצרים תחליפיים למדפסות.