טיפים לצרכנות נבונה של טונר למדפסת

בחירה נכונה של טונר למדפסת צריכה להיעשות הן בפאן האיכותי והן בפאן השירותי. לא הייתם רוצים להיקלע למקום שמוכר סחורה ישנה שלא מדפיסה ומאידך גם חנות שמוכרת מוצרי איכות אך מספקת שירות לא נגיש אינה מקום שכדאי לקנות בו. הפתרון לכשלים אלו נמצא באינטרנט. חנות טונר למדפסת המשווקת גם דיו ופועלת ברשת מספקת לצרכן רמת מקצועיות חסרת פשרות, מוצרי איכות והכל על בסיס תעריפים נמוכים. כיצד זה עובד?

טיפ מס' 1 – חברה המוכרת טונרים ודיו זולים מהווה סממן למקצועיות

מדוע זה כך? משום שאף בית עסק לא ימכור בזול אם הוא מפסיד, ולכן הנחת העבודה היא שההחלטה למכור בזול משאירה את החנות ברווח. הרווח נוצר משום שהספקים שמפיצים טונר למדפסת ודיו בכל הארץ החליטו להיטיב במחירים עם החנות האינטרנטית ולא עם חנויות פרונטליות. ומה גורם להטבה הזו, אתם ודאי שואלים? התשובה היא עבודה מקצועית: קליטת סחורה בקפידה רבה, תוך זיהוי מוצרים פגומים ימים ושבועות לפני שהם מועמדים למכירה עבורכם, משלוח אזהרות לספקים שהגיעו X מוצרים פגומים, החלפתם והעמדה למכירה רק מוצרים תקינים. מפיצי הדיו והטונרים מעדיפים שייעשו החזרות מחנויות ולא מכם, כלקוחות, כי החזרות מחנויות הן פרוצדורה הרבה יותר פשוטה לטיפול.

טיפ מס' 2 – משלוח עד כתובת היעד מהווה יתרון

מי אם לא אתם יודעים איזה עומס משלוחים יש בארץ, במיוחד בימי קורונה. לכן, הגעה למרכז חלוקה צפויה להוות נטל רב עליכם משום שזה לא כרוך רק בנסיעה ומציאת חנייה אלא גם בתורים ארוכים מן הרגיל. במקום זאת, חברה המיישמת את המשלוח עד אליכם חוסכת את זמן הטרחה ומאפשרת לכם ליהנות ממוצרי טונר למדפסת מונגשים.