טיפים לרכישת דיו למדפסת EPSON

מחסניות דיו הן מוצרים שתצטרכו לא רק עכשיו ולא רק בעוד חצי שנה, אלא במשך כל תקופת שירותה של המדפסת תחת מערכת המחשב שלכם. המשמעות היא שכפי שלא הולכים לתדלק את הרכב בכל תחנה, ולא הולכים לקנות חלב מכל סוג לשם ניסוי ותהייה, ככה גם דיו הוא מוצר שצריך לדעת לבחור ממי לקנות. התנאים לרכישה טובה עבורכם הם אותם תנאים כשם שבודקים מחירים של דלקים ואיכויות של משקאות חלב. כשקונים דיו למדפסת, אתם צריכים להבטיח שהפירמה שבוחרים לקנות (היא לא חייבת להיות המקורית, כי יש לא מעט חברות שמייצרות תחליפי במחיר זול יותר) היא איכותית וזהה במתכונתה לפירמה המקורית, מלאה במשקל שלה, ועם הרכב כימי איכותי של דיו. אבל, כאשר החנות שמבצעת את המכירה והמשלוח – איכותית, כל זה כבר כלול, ולכן מאד חשוב לדעת כיצד לבחור את החנות ממנה קונים.

טיפ מס' 1: העדיפו לרכוש דרך חנויות אינטרנטיות

החנויות האינטרנטיות אינן עוסקות במכירה של מוצרים אחרים, אלא רק דיו וטונר למדפסת. בשל כך, הן מתפקדות טוב יותר מכל חנות אחרת, שבדרך כלל משמשת ככל-בו. כל מוצרי דיו למדפסת המגיעים לחנות אינטרנטית נבחנים בקפידה, נשלחים לספק אם הם פגומים, ואם זה קורה לאורך זמן, היא לא מהססת לפטר את הספק ולהחליפו במישהו אמין יותר. בדיקות אלה מתבצעות במעבדה בה בודקים לכל מחסנית דיו את המשקל, את הרכב החומר וכמובן את תאריך התפוגה, שצריך להיות רחוק כמה שאפשר. רק בחנויות אינטרנטיות – איכות המוצרים נשמרת ברמה כה גבוהה.

טיפ מס' 2: בדקו את איכות השירות בחנות

חנות דיו למדפסת שמחליטה לעכב משלוח כי שולח ההזמנה אינו 'מבין במחשבים' אינה מעניקה שירות טוב ללקוח שלה, בשל אותו עיכוב. כאשר אדם משאיר הזמנה פתוחה באתר, ללא ידיעה מה הוא צריך, חוזרים אליו נציגים אשר מסייעים לו לברר מהו דגם המדפסת, ומספקים לו דיו בהתאם. בתחום כמו דיו למדפסת EPSON זה מאד חשוב משום שהיא לא נפוצה כמו HP או CANON ולכן אתם צריכים מוכר מנוסה שיסייע לכם למצוא בדיוק את המוצר הנדרש.

טיפ מס' 3: משלוחים מהירים עם שליח אישי עד הכתובת

דיו למדפסת EPSON? טונר למדפסת EPSON? דיו למדפסת HP? טונר למדפסת CANON? הזמנתם? המשלוח כבר בדרך אליכם. בתוך ימים ספורים, ולעתים – מהיום למחר, המשלוח כבר יהיה בכתובת שלכם כשהוא ארוז במארז נוח לפתיחה.