טיפים מועילים לקניית דיו למדפסת

כאשר אתם קונים דיו חדש למדפסת, ייתכן שישנם כמה וכמה גורמים אליהם אתם לא שמים לב בדרך ועולים לכם ביוקר בסופו של דבר. העלות הזו מצטברת ולאחר תקופה מדובר בבזבוז ניכר. ננסה לנסח כמה טיפים שיעזרו לכם להוזיל עלויות, לחסוך בזמן ולייעל את כל הפרוצדורה של קניית דיו למדפסת. מומלץ להיעזר במדריך הטיפים הקצר הזה, כדי להמנע מהטעויות הנפוצות וכדי לחסוך בזמן ובעלויות.

טיפ מס' 1: קנו אך ורק באינטרנט

דיו מקורי הוא מוצר יקר, לכן חנויות רבות ימכרו לכם דיו תחליפי והרבה פחות איכותי שיחזיק פחות זמן מדיו מקורי. לחברה שיש לה אתר אינטרנט ייעודי יש זמן לעסוק אך ורק בתחום מוצרי עזרי ההדפסה ולכן עלות מוצריה זולה בהרבה עבור הצרכן. מדובר בחסכון של כ70% (!) לעומת דיו מקורי בחנויות העירוניות.

טיפ מס' 2: התרשמו מהחברה ממנה אתם רוצים לבצע רכישה:

התעקבו מעט באתר עצמו לפני הרכישה והתרשמו מהחברה על ידי קריאה של תוכן האתר אליו הגעתם. בדקו אם החברה המדוברת מציעה מוצרים נלווים, אם ישנן המלצות על החברה, אם יש הסברים מפורטים או לפחות כלליים על מוצריהם, אם יש פירוט של דגמי המוצרים וכן הלאה. כל אלה הם סימן מובהק לכך שהחברה נותנת השירות היא מקצועית ושהמוצרים המסופקים הם ברמה האיכותית ביותר.

טיפ מס' 3: בחרו בחברה המספקת משלוח ישיר:

ישנן כמה וכמה חברות שמציעות כיום אפשרות של משלוח ראשי דיו ומוצרי הדפסה אחרים כגון טונרים, דיו למדפסת וכו' עד לבית או לבית העסק במשלוח של דואר ישראל. האפשרות הזו תחסוך לכם זמן רב של המתנה למוצרים בדואר. כך יוצא שהחסכון של הזמנת המוצרים לבית העסק דרך האינטרנט הוא כפול – גם חסכון בקנייה דרך אתר האינטרנט לעומת הקנייה בחנות וגם החסכון של ההזמנה של המשלוח באופן ישיר. במצטבר הדבר יחסוך לכם זמן וכסף רב בקניית טונרים ומוצרים נלווים אחרים. חברה המציעה שירות רכישה באינטרנט היא לרוב חברה מהימנה יותר כי יש לה יותר מזמינים, אחרת השירות לא היה משתלם עבורה.