למה עדיף לרכוש טונרים תואמים ולא מקוריים?

בעבר רבים היו מעדיפים לשלם יותר, הרבה יותר, ולרכוש טונרים מקוריים למדפסת שלהם. אין ספק כי העובדה שמדובר בטונרים אשר מיוצרים על ידי היצרן המקורי של המדפסת, משפיעה מאוד על הצרכנים ועל תחושת הבטיחות שלהם כאשר הם רוכשים טונרים חדשים, אך זה לא בהכרח נכון.

אמנם בעבר הטונרים התואמים לא השתוו באיכותם לטונרים המקוריים, חלקם היו נוזלים, חלקם היו מתייבשים וחלקם היו גורמים לנזק למדפסת, אך היום המצב כבר שונה לחלוטין. היום אתם יכולים למצוא טונר למדפסת SAMSUNG, טונר למדפסת HP, טונר למדפסת brother ועוד מגוון רחב של טונרים, עבור מגוון עצום של מדפסות, באיכות גבוהה במיוחד.

מחירים משתלמים ונוחים יותר

כמובן, היתרון המשמעותי והחשוב ביותר של טונרים תואמים על פני טונרים מקוריים הוא ההבדל במחיר. טונרים תואמים יכולים להיות זולים בעשרות שקלים, ולעיתים אף יותר מכך, לעומת טונרים מקוריים, ובמיוחד אם אתם מבצעים רכישות רבות של טונרים למדפסת, לשימוש משרדי או מוסדי, מדובר בפער שיכול להגיע בסופו של דבר למאות ואפילו אלפי שקלים מידי שנה.

לכן, אם אתם רוצים לנהל את התקציב שלכם בצורה טובה יותר ולחסוך סכומי כסף גבוהים מאוד מידי שנה, פנו לרכישה של טונרים תואמים – אתם לא תצטערו על כך.

נגישות ורכישה נוחה יותר

היום אתם יכולים לבצע רכישה של טונרים תואמים דרך האינטרנט באתר http://toner-center.co.il/ ובקלות רבה. אתם כבר לא צריכים לעבור בין חנויות ואתרים רבים בכדי למצוא טונרים תואמים למדפסות שלכם. תוכלו למצוא הכל במהירות ובקלות רבה, ואפילו להזמין טונרים במשלוח עד המשרד או עד הבית שלכם אשר יגיעו בתוך ימים ספורים בלבד.