מדוע חנות מקוונת לדיו וטונר היא הספק הכדאי ביותר לצרכן?

כיצד ניתן להבטיח איכות וגם מחיר זול עבור הדיו והטונר שאתם רוכשים? התשובה נמצאת באינטרנט, ולא רק בגלל שאנו נמצאים במשבר הקורונה שמונע מאתנו לצאת לרחוב. גם בימים כתיקונם, עוסקת החנות שבקרן רחוב בנושאי מכירה מגוונים כמו מחשבים, חומרה ותוכנה, מה שמאפשר לה מעט מאד זמן ומשאבים עבור הדיו והטונרים. החנות לא מחזיקה במעבדה, ויש לה משאבי זמן מועטים מאד לשוחח עם ספקים ולמצוא את מוצרי האיכות הטובים באמת. בשל כך, הלקוח מקבל מוצרים להחזרה שלא ניתן להשתמש בהם, ולכן קרבת החנות למקום עסקו או מגוריו לא מזכה אותו ביתרון צרכני אמיתי. בנוסף הוא נדרש לשלם ביוקר על המוצרים בשל כך שמדובר בחנות שיש לה הוצאות. ומהו המצב בחנויות הפועלות באינטרנט?

בדיקות קפדניות לכל מוצר שנכנס למדפים

כשחנות אינטרנטית מקבלת משלוח מספק היא לא מקבלת כמובן מאליו את טיב הפריטים שבתוך הארגזים. היא פורקת אותם למעבדה ובוחנת את טיבם של הטונרים ואיכותן של מחסניות הדיו. נמצאו פגמים? היא מנפקת החזרים ולא מהססת להחליף ספקים לא איכותיים שהוכחו כבעלי מוצרים באיכות בינונית.

שירות מצוין לכל צרכן

השירות כולל משלוח עד לכתובתו, ללא צורך להגיע למרכזי חלוקה של דואר ישראל. בנוסף, ניתנת תמיכה מלאה על מוצרי הדיו והטונרים בקו טלפון אליו ניתן להתקשר גם אם זו רכישתכם הראשונה ואינכם בטוחים בדגם המוצר הנדרש למדפסת שלכם. על הקו יעמדו מוכרים מנוסים שיסייעו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.

מחירים זולים שלא תמצאו כמוהם בשום מקום אחר

בשל קשרי-ספקים טובים של החנות, היא יכולה לתמחר את מוצריה בזיל הזול, הודות למחירי פתיחה נמוכים שהיא מקבלת כשהיא רוכשת את המוצרים. הם מאד מעוניינים לעבוד איתה בשל השם הטוב שלה בתחום המוצרים המתכלים, ולכן הם באים לקראתה במחירים ייחודיים. כך, גם המחיר שאתם משלמים יהיה נמוך ממחיר בחנות פרונטלית, אשר מקבלת זיכיון יבוא רגיל בתעריפים המקוריים והיקרים של הספקים. מחירים אלו צפויים לחסוך לכם 30-70% ממחיר הרכישה המקורי ובכך לייעל עלויות הדפסה בבית העסק, בבית או בכל מקום בו הנכם נדרשים להדפיס.