מדריך קצר בנושא רכישת דיו למדפסת

דיו למדפסת הנו אחד ממוצרי הצריכה החשובים במשרד. לא רק שבאמצעותו אתם מדפיסים, אם הוא לא מספיק איכותי, ההדפסה נפגמת והוא עלול לנזול לתוך המדפסת. למרבה ההפתעה, המציאות מוכיחה כי דווקא החנויות שמתמחרות בזול את המחסניות שלהן הן ספקיות מוצרי האיכות. האם זה אומר שכל חנות שמתנהלת כך בהכרח תבטיח לכם איכות? לא. האם זה אומר שכל ספק איכות בהכרח ימכור את הדיו שלו במחיר נמוך מהממוצע בשוק? ברוב המקרים כן, ויש לזה סיבה. משווקי הדיו אינם מייצרים אותו ואינם מכניסים אותו למחסניות. הם בסך הכל מייבאים ומשמרים אותו למכירות הבאות. אבל בעוד חנויות מחשבים שכונתיות מתעסקות בעוד המון נושאי מחשוב אחרים, ומשלמות שכירות במחיר מלא, חנות שמספקת רק דיו למדפסת פועלת ממחסן המושכר במחיר נמוך ומקצה יותר משאבים לבדיקת המוצרים ותחזוקתם בצורה נכונה. כתוצאה מכך, הספקים והיצרנים מתגמלים אותה ברכש זול המאפשר לה למכור לכם, כלקוחות, במחיר נמוך בהתאם ולהרוויח. איך מוצאים חנויות כאלה? לשם כך הקמנו את המדריך המלא שיעסוק בכך.

חפשו את חנות הדיו שלכם באינטרנט וודאו שמדובר במכירה מקוונת

החנות מאפשרת הזמנה באינטרנט ואף מעודדת זאת, במקום לפרסם כתובת? פירוש הדבר שזו לא חנות מחשבים אלא חנות דיו למדפסת המתעסקת רק בנושא זה. המשמעות היא שיש לה פנאי לערוך בדיקות יסודיות, לסנן ספקים בעייתיים ולקדם מכירות איכותיות בלבד, כמעט ללא החזרים ותרעומות של צרכנים.

ודאו שהחנות משלבת בשירות שלה משלוחים לבית העסק

שירות זה לא רק חוסך לכם כסף מזומן אלא זמן פר אקסלנס. כשהחנות מספקת משלוח מלא, אתם לא צריכים לכתת רגליכם לנקודת איסוף או לנסוע עשרות ק"מ לסניף מכירה כלשהו, אלא פשוט לחכות בבית העסק עד לבוא הנציג.

ודאו שהחנות מספקת הנחות משמעותיות ביחס למחיר השוק

חנות שעובדת עם יבואני ויצרני דיו על בסיס הנחות בלעדיו מהם יכולה לחסוך לצרכן עד 70% מהמחיר הממוצע במשק בכל חנות אחרת. השוו מחירים ומצאו את החנות המבוקשת!