מחפשים ראשי דיו למדפסת CANON? באינטרנט תמצאו את האיכותיים והזולים ביותר

אם אתם מחפשים דיו למדפסת CANON במחירי מבצע, תוך שמירה על איכות המוצרים, בחנות אינטרנטית תוכלו למצוא בדיוק את שחיפשתם! דיו למדפסת של CANON מכיל בדרך כלל 5 ראשים למדפסת: צהוב, כחול, אדום, שחור ומחסנית שחורה נוספת עבה יותר. ניתן לספק לכם ראשי דיו במבצעים מיוחדים הן על קניית שחור בלבד והן על רכישת כל הצבעים במקביל.

מחירי מבצע על כל ראשי הדיו של CANON

ראשי דיו של CANON מסופקים לכם במחירי מבצע מיוחדים! ניתן לרכוש 1+ ראשים שחורים או את כל חבילת הצבעים, 5 ראשים, במחיר זול PER ראש דיו. מחירים אלו מגיעים בנוסף למחירי הרכישה הרגילים שנחשבים כאן זולים להפליא הודות להסכמי יבוא שנעשו עם מיטב הספקים, לפיהם כל מוצרי דיו למדפסת נמכרים לנו בתעריפים זולים המאפשרים לנו לתמחר אותם נמוך עד כדי חיסכון של 70% בעלויות.

שירות מסור לכל לקוח

ייעוץ, הכוונה לראשי הדיו המתאימים ומשלוחים מהירים הם רק חלק מהשירות האדיב שתקבלו בחנות זו. אנו נייעץ לכם מה כדאי לכם לקנות יותר מכל: דיו למדפסת CANON מקורי או תחליפי, ואם תחליפי – מאיזו פירמה? הדבר ייקבע בהתאם לסוג המדפסת ופרק הזמן שהיא בשימוש בסביבת העבודה שלכם. בנוסף, אנחנו נסייע לכל לקוח למצוא מוצרי דיו למדפסת המתאימים למדפסתו גם אם הוא אינו יודע מהם הדגמים המדויקים, באמצעות זיהוי המכשיר או זיהוי הזמנות קודמות, אם נעשו. המשלוחים ייעשו ישירות לבית או למשרד הלקוח, מבלי שהאחרון יצטרך לעבור בסניף דואר או במרכז חלוקה כלשהו.

מקצועיות חסרת פשרות בתחזוקת ראשי דיו וטונרים

כל משלוח דיו למדפסת או טונרים שעובר כאן נבדק היטב ברמת היחידה, נשלח חזרה לספק במידה והוא פגום, או עומד על המדף במידה והוא מועמד למכירה. במוצרי דיו למדפסת CANON אנו נחשבים לפירמה אחראית אשר רואה את החשיבות שבמכירת מוצרים תקינים בלבד. ראשי דיו של CANON אצלנו אינם יוצאים ללקוח לפני שנבדקו היטב ואושרה רמת תקינותם הנדרשת: ללא ריקבון על גוף המחסנית, ללא דיו יבש ובוודאי ללא דיו חסר כאשר מדובר על ראשי דיו תחליפיים. בדרך זו אתם נהנים תמיד ממוצרי בוטיק לשימוש המדפסת בסביבת עבודתכם.