מעבדה לתיקון מחשבים ניידים, מקבוקים ואיימקים

הפלתם את המחשב ונשבר המסך? הלכתם להדביק משהו ודבר הסופר 3 נשפך על הזכוכית הקדמית שלו? אתם חושדים שיש לכם תוכנות ריגול ווירוסים שאינכם יכולים להתמודד עמם/ן לבד? מעבדה לתיקון מחשבים ניידים תיישם עבורכם תיקונים על פי הזמנה ותאפשר שימוש מחודש במחשב שלכם.

ייבוא חלקי חילוף לכל דגמי המחשבים

מעבדה לתיקון מחשבים ניידים מנהלת קו יבוא של מסכים, כוננים קשיחים, סלוטים של זיכרון (RAM), וכל רכיב אחר שנדרש להחלפה במחשב שלכם.  לכן, גם אם קניתם את המחשב שלכם במדינה אחרת, ויש איזשהו חלק ששונה מזה של רוב המחשבים הניידים המקבילים בישראל, למעבדה לתיקון מחשבים ניידים יש אותו בשבילכם בדיוק בזמן ובעיתוי הנכון.

התקנת חלקים על כל סוגי הניידים

מעבדה לתיקון מחשבים ניידים מעסיקה טכנאים מומחים לכל המחשבים הניידים, ביניהם DELL, הייצ' פי, מקבוק, איימק ומק מיני. בשל כך, ניתן לבצע כל סוג של תיקון, פשוט כמורכב, והמחשב יחזור אליכם כמו חדש ברוב רובם של המקרים, להוציא חריגים באמת.

הסרת תוכנות ריגול ווירוסים טורדניים

בנוסף לתיקוני חומרי, מעבדה לתיקון מחשבים ניידים עוסקת גם בבעיות תוכנה. היא מנקה את המחשבים מכל התוכנות הבעייתיות שעקבו אחריכם בעבר (אם נמצאו), ופותרת בעיות וירוסים. בנוסף, מתמודדת החברה עם תקלות תוכנה שתוקעות את המחשב, למשל התקנה של תוכנה לא מוכרת שתכננתם להוריד ולהתקין ולהפתעתכם גיליתם שאי אפשר לעשות לה אנאינסטול. לרוב, זה עשוי להיות סימן לתוכנת ריגול או וירוס מושתל.

שחזור סיסמה בווינדוז ובמאק

שכחתם את הסיסמה שלכם במנוי המייקרוסופט? הסיסמה למנוי האפל נשכחה מכם במחשבי מקבוק למיניהם? אנו מבצעים שחזור סיסמה אחרונה שחיברתם. ניתן להגיע לסיסמה ביעילות ובקלות ולהחזיר לכם את הכניסה למחשב ולממשקי מייקרוסופט ואפל השונים, איי טיונס, סקייפ, וכד'.

עבודה מהירה ויעילה

מעבדה לתיקון מחשבים ניידים מספקת ללקוח עבודה מהירה ויעילה. המחשב ייאסף עם הבעיה פתורה בתוך זמן קצר. טלפון יתקבל לנייד של הלקוח לבוא לאסוף את מחשבו ברגע שהתקלה תוקנה. לעתים, ישנן תקלות שניתן לתקן ממש במקום ובתוך כמה דקות להחזיר את המחשב לתקינות מלאה, עם רכיבי חומרה ותוכנה מתפקדים.