מציאות מדומה משחקים שיכניסו אתגר לכל גיימר

מעוניינים לדעת מהי מציאות מדומה? אם אתם בני 30+ אתם ודאי זוכרים את המשחקים הקלאסיים של פלטפורמות מגאסון, סגה ודומיהן: סופר מריו, מורטל קומבט ועוד. דמיינו שאתם חוזרים לשחק במשחקים הללו בתור אחת הדמויות שליוו אתכם בילדות, כשהמסכים שהורגלתם אליהם דאז הם המציאות: אתם קופצים מעל מטבעות, מכניעים את היריב שלכם או מוכנעים על ידו והכל מציאותי לחלוטין. האמצעים הנדרשים ליישום: קסדת משקפיים שברגע שלובשים אותה ושוהים מול המסך, בצדו השמאלי או הימני מופיע ג'ויסטיק בו ניתן לשלוט באמצעות תנועות הראש והגוף הקלות שלכם על הכסא בבית. מה צריך לעשות על מנת ליצור באמצעות מציאות מדומה משחקים בלתי נשכחים?

הכל מתחיל בפעילותו של בית תוכנה מומחה למציאות מדומה

רק בית תוכנה מומחה יוכל לעבור על כל השלבים הנדרשים על מנת לתכנת בהצלחה משחק מחשב שבסיסו הוא מציאות מדומה. אם יש לכם רעיון למשחק מחשב, חבל להגישו אותו לבית תוכנה רגיל. בית תוכנה שמתמחה במציאות מדומה יוכל לתכנת לכם את הדמויות והמסכים שביקשתם, כשהמשחק ניתן ליישום באמצעות Virtual Reality. תאמינו לנו, אין מספק יותר מאשר לשחק במשחק שהוא פרי יזמותכם בפלטפורמת מציאות.

שלבי הכנת המשחק בבית התוכנה

על מנת לגבש על בסיס מציאות מדומה משחקים נדרשים סבבי אפיון, פיתוח ובדיקות שיתאימו עבורם. ראשית כל, צוותי האפיון ייפגשו עם אנשי המחשוב שלכם וייקחו נתונים לגבי הדמויות, הכיתובים והמסכים השונים במשחק. האפיון עצמו מחולק לשניים: אפיון חוויית משתמש UX ואפיון תשתיות UI. בעוד הראשון הוא אפיון יישומי המתבטא במהירות עליית המסכים, זמני הופעת הכיתובים וכד' השני הוא אפיון עיצוביה המתבטא בשילוב נכון של צבעים וגוונים שונים, נופים, כפתורים והופעת הג'ויסטיק על המסך בצד הנכון שלו, על פי מבוקשכם. לאחר שהאפיון מושלם באופן סופי הוא מועבר למחלקת הפיתוח שבזמנה משתפת את צוותי הבדיקות במהות האפיון. מאותו רגע מתחילים סבבי בדיקות ופיתוח עד לגמר הכנת המוצר. בשלב זה, הפרודקשן, אתם תוזמנו לבחון את הפרויקט שלכם. בתחום כמו מציאות מדומה משחקים כיום הם שדה מאד תחרותי. אל תשאירו אותו לחובבים. פנו לבית תוכנה שיפיק עבורכם את המירב!