קומג'ט – דיו וטונרים למדפסות באיכות חסרת פשרות ובמחיר אטרקטיבי

מעוניינים לרכוש דיו למדפסת באיכות חסרת פשרות? ואולי אתם בכלל זקוקים לטונר למדפסת הלייזר שהפסיקה להדפיס? כשבוחרים מוצרים מתכלים למדפסת מאד חשוב לדעת במי לבחור. מדוע הכי כדאי לכם לרכוש דיו וטונרים מבית קומג'ט?

איכות מוצרים שמורה היטב כמעט ללא פגומים

כשלקוח מזמין מהאתר https://www.comjet.co.il הוא יודע שהסחורה תגיע עם 100% מילוי, ללא דיו יבש או אבקת טונר חסרה. חברת קומג'ט בוחנת בקפידה את המוצרים שהיא מקבלת במשלוחים ושולחת לספקים את הפגומים הרבה לפני שהם מתפרסמים למכירה באתר. לכן, כשאתם קונים דיו או טונרים אתם עומדים לקבל רק מוצרים איכותיים. בשל חוסר החזרי לקוחות כמעט מוחלט בחנות, מתגמלים אותה הספקים והיצרנים של הדיו והטונרים בתעריפי רכש מוזלים המאפשרים לנציגי קומג'ט למכור לכם דיו וטונרים בחיסכון ממוצע עבורכם של עד 70% מעלויות אותם מוצרי הדפסה במקומות אחרים.

השירות מעל לכל – בקומג'ט יש מקום לכל לקוח

כשאתם עושים קניות בבית קומג'ט, אינכם חייבים להבין בדיו או בטונרים במאת האחוזים. נציגי המכירה יסייעו לכם להגיע אל הדגיו והטונר הנכונים9 למדפסת שלכם בקלות דרך הדרכה טלפונית או אינטרנטית. ומי שכן בקיא בדיו ובטונרים? עבורו יספקו נציגי החנות מידע עדכני על ספקים חדשים בשוק ומוצרי איכות חדשים מבית מדרשם שיאפשרו להדפסות העתידיות להיות יציבות יותר ללא חשש מאבקה לא איכותית או דיו חסר אפילו באופן מובהק יותר מהנעשה בחנות בדרך כלל.

משלוחים עד כתובת היעד

יתרון נוסף של רכישה מחברת קומג'ט הוא שכאן מקבל הלקוח משלוח עד לכתובת בה הוא גר או עובד ללא צורך לגשת למרכז חלוקה חיצוני. בכך, המשלוחים מגיעים באופן מזורז וללא מאמץ מצדכם כלקוחות קומג'ט.