רכישת מוצרי הדפסה מתכלים מחנות "טונר ביג סנטר" – שירות ואיכות מעולים

בחנות "טונר ביג סנטר" אתם יכולים לרכוש דיו וטונרים באיכות חסרת פשרות מהיצרנים המובילים, מקוריים וממוחזרים. המוצרים תמיד יתקבלו בבית הלקוח ובמשרדו באיכות חסרת פשרות, ללא דיו יבש או טונר חסר. חברת "טונר ביג סנטר" משקיעה מאמצים אדירים בבדיקות, על חשבון מכירת ציוד מחשוב והדפסה היקפי. הודות לכך, היא יודעת הרבה לפני כולם, היצרנים מחד ואתם (הלקוחות) מאידך האם מחסנית או טונר מסוימים פגומים. והיא מבצעת החזרים מידיים לספק שמכר זאת, מה שמגן עליכם ממוצרים בלויים או חסרים מלכתחילה.

מחירים נמוכים בתנאי יבוא מעולים

ספקי הדיו והטונרים, לרבות יצרנים, לא אוהבים שיש החזרים מהלקוחות. הודות לבדיקות המקדימות שמתבצעות בחנות "טונר ביג סנטר" יש החזרים רק של מוצרים חדשים ולא של מוצרים שנפתחו על ידי לקוחות וזה מאפשר לספק או ליצרן להתנהל באופן חלק ויעיל. על כך, הם מתגמלים את "טונר ביג סנטר" בתעריפי יבוא מעולים המאפשרים מכירה במחיר נמוך גם עבורכם, כלקוחות. ניתן לחסוך בחנות זו עד 70% מעלויות ההדפסה שלכם בדרך כלל.

הדרכות ושירות מעולה לכל אורך הדרך

המומחים של חנות "טונר ביג סנטר" ילוו את הרכישה שלכם בכל רובד. הם ייעצו ללקוחות בתחילת דרכם, שאינם בקיאים בדגם הדיו והטונר שלהם ויתנו ייעוץ גם ללקוחות מנוסים באמצעות עדכונים על מוצרים חדשים של יצרנים שזה עתה העמידו את מוצריהם למכירה: דיו וטונרים ממוחזרים שיחסכו לכם כסף ויבטיחו תכולה איכותית ולא חסרה. הזמינו את המוצרים המתבקשים מאתר https://www.toner-center.co.il ותיווכחו בעצמכם!

משלוחים לכתובות היעד: משרדים ובתים

לקוחות של "טונר ביג סנטר" לא צריכים לכתת רגליהם, לנסוע באופניים או במכונית או לתפוס תחבורה ציבורית לסניף הדואר הקרוב או לנקודת חלוקה מרכזית. המשלוח יגיע עד אליהם לכתובת, מה שיחסוך זמן ומאמץ בעת קבלת המוצרים שנרכשו.